Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Lipiec 2024    |    Imieniny obchodzą: Małgorzata, Ernest, Henryk
sobota, 08 czerwiec 2024 21:40

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka – Święto Radości i Uśmiechu

Dzień Dziecka to wyjątkowe święto, które obchodzimy 1 czerwca. Jest to czas, kiedy szczególną uwagę poświęcamy najmłodszym, celebrując ich radość, niewinność i ciekawość świata. To dzień pełen uśmiechów, zabawy i niezapomnianych chwil spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół. 3 czerwca w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Dziecka, który był pełen radości, zabawy i niezapomnianych atrakcji. Już od samego rana czekało na dzieci wiele niespodzianek. Dzień rozpoczęliśmy od wyjścia do kina, gdzie dzieci miały okazję obejrzeć bajkę "Garfield 2". Śmiech i radość towarzyszyły nam przez cały seans, a dzieci z zapartym tchem śledziły przygody ulubionego kota. Po powrocie do przedszkola czekała na nas kolejna atrakcja – dmuchana zjeżdżalnia, czyli popularny "Duchaniec". Dzieci z ogromnym entuzjazmem wspinały się i zjeżdżały, ciesząc się każdą chwilą spędzoną na świeżym powietrzu. Tego dnia odwiedzili nas również goście specjalni – pieski z Psiego Patrolu, Chase i Marshall. Spotkanie z ulubionymi bohaterami było dla dzieci ogromnym przeżyciem. Mogły one przytulić się do maskotek, zrobić sobie z nimi zdjęcia i wspólnie się pobawić. Na zakończenie dnia wszystkie grupy przedszkolne wzięły udział w pikniku na świeżym powietrzu. Dzieci miały okazję zjeść pyszne przekąski, bawić się na trawie i cieszyć się piękną pogodą. Był to doskonały moment na integrację i wspólne świętowanie. Dzień Dziecka w naszym przedszkolu był pełen uśmiechów, radości i niezapomnianych chwil. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wyjątkowego dnia. Mamy nadzieję, że każde dziecko zapamięta te chwile na długo i z niecierpliwością będzie czekać na kolejne takie święto.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć