Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Lipiec 2024    |    Imieniny obchodzą: Małgorzata, Ernest, Henryk
niedziela, 09 czerwiec 2024 22:49

Nocka w przedszkolu

Nocka w przedszkolu

Tak długo oczekiwana noc w końcu nadeszła. Delfinki czekały na ten moment z wielką niecierpliwością. O czym mowa? Nocka w przedszkolu! W piątkowe późne popołudnie dzieci z grupy III spotkały się w przedszkolu, aby wspólnie spędzić nockę. Dzieci wyposażone w materace, śpiwory, koce, kołderki pidżamki i inne niezbędne rzeczy  najpierw wybrały sobie miejscówkę do spania. Po pożegnaniu się z rodzicami przedszkolaki złożyły uroczystą przysięgę i zaczęła się zabawa. Na początku odbył się pokaz mody pidżamowej oraz zabawy muzyczne. Nie zabrakło konkurencji sportowych, gdzie głównym rekwizytem były poduszki. Po przerwie na pyszną pizzę, przyszedł czas na zabawę w podchody. Przedszkolaki odważnie i z wielką ciekawością kroczyły ciemnymi korytarzami przedszkola, rozwiązując zagadki i szukając magicznego skarbu. Udało się! Przed snem odbył się seans filmowy bajki z dawnego projektora. Zmęczone ale zadowolone starszaki zasnęły, jak niemowlaczki….i tak spały do 6.15. Nasze ranne ptaszki powitały sobotni poranek z uśmiechem na twarzach. Nockowiczom gratulujemy wielkiej odwagi, chęci do zabawy i wspaniałego humoru. Wszystkie dzieci za dzielnie przespaną noc zostały nagrodzone upominkami. Serdeczne podziękowania kierujemy do Rodziców naszych wychowanków za zorganizowanie kolacji. Dziękujemy także Pani dyrektor Grażynie Milanowicz oraz gronu pedagogicznemu za wsparcie i wspólną zabawę. Z pewnością była to wspaniała przygoda i nocowanie w przedszkolu na długo pozostanie w pamięci naszych wychowanków.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć