Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Lipiec 2024    |    Imieniny obchodzą: Małgorzata, Ernest, Henryk
poniedziałek, 10 czerwiec 2024 21:12

Rozstrzygnięcie konkursu "Poszukiwacze wiosny'

I miejsce w konkursie plastycznym: „Poszukiwacze Wiosny”

W poniedziałek 10 czerwca grupę Delfinków odwiedzili pracownicy Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych z Kielc. Celem wizyty było wręczenie nagrody dla Marcelinki Groszkiewicz za zdobycie I miejca w konkursie plastycznym „ Poszukiwacze Wiosny” oraz obdarowanie przedszkola sadzonkami miododajnych krzewów: mahonia pospolita, krzewuszka cudowna, irga błyszcząca, kalina koralowa i forsycja. Dużą niespodzianką dla przedszkolaków było przybycie Leśnego Skrzata, który wręczył im medale „Przyjaciela Przyrody”. Dzieci zaprezentowały się w krótkim programie artystycznym, a następnie przystąpiły do posadzenia wspólnie z naszymi gośćmi sadzonek. Na zakończenie wizyty „Delfinki” otrzymały kolorowanki ze zwierzętami naszego regionu i obiecały dbać o wsadzone krzewy. Marcelince gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć