Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 13 Lipiec 2024    |    Imieniny obchodzą: Małgorzata, Ernest, Henryk
środa, 12 czerwiec 2024 19:37

Rodzice Dzieciom w grupie Delfinki

Rodzice - Dzieciom w grupie Delfinki

11 czerwca grupę Delfinki odwiedził Pan Piotr- tata Zosi, którego pasją jest japońska sztuka walki karate. Pan Piotr opowiedział nam o hobby i o swoich osiągnięciach w Polsce i w Europie. Zaprezentował strój do treningów oraz opowiedział o kolejności zdobywanych pasów do kimona. Jednocześnie przedszkolaki mogły zobaczyć medale i puchary zdobyte podczas zawodów. Sensei Piotr w towarzystwie Senseia Marcina zaprezentowali nam część swych umiejętności, a także zachęcili Delfinki do krótkiej rozgrzewki i treningu sportowego, a nawet do liczenia po japońsku. Goście zwrócili uwagę jak ten sport wpływa nie tylko na sprawność motoryczną ciała, ale również kształtuje sprawność emocjonalną. Zajęcia wzbudziły duże zainteresowanie wśród starszaków. Dziękujemy gościom za poświęcony czas i ciekawy trening, "Oss". Życzymy kolejnych sukcesów sportowych.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć